Warszawa, 27 Marzec 2009

Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego (Partnerstwo) prowadzi projekty mające na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym w Polsce. Internet jest jednym z najważniejszych kanałów komunikacji, za pośrednictwem którego Partnerstwo informuje o swoich działaniach.

Od marca 2007 do dziś Partnerstwo współpracuje z firmą Nettom, która jest rzetelnym i niezawodnym usługodawcą. Po raz pierwszy pracowaliśmy wspólnie nad projektem I Światowy Tydzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (kwiecień 2007), który wymagał szybkiego i profesjonalnego przygotowania interesującej strony internetowej skierowanej do młodych ludzi. Projekt zakończył się sukcesem, również za sprawą narzędzia przygotowanego przez zespół Nettom.

Te dobre doświadczenia sprawiły iż postanowiliśmy podjąć stałą współpracę, zlecając firmie Nettom wykonanie i obsługę serwisu naszego Stowarzyszenia. Jego działanie oparte jest o funkcjonalny i prosty w administrowaniu system CMS, umożliwiający łatwą rozbudowę strony. Posiada on między innymi zintegrowany system newsletterowy, który umożliwia nam stałą komunikację z internautami odwiedzającymi naszą stronę. Chciałbym dodać, iż zespół Nettom bardzo szybko reagował, przy każdej potrzebie modyfikacji serwisu.
Usługi  realizowane przez firmę Nettom z całym przekonaniem mogę polecić wszystkim tym, którzy oczekują nowatorskich rozwiązań oraz otwartej na aktualne potrzeby obsługi.