Nagrody

I wyróżnienie w konkursie na Stronę Roku 2011

9 grudnia 2011

VII edycja konkursu na stronę roku rozstrzygnięta. Ponownie nasza propozycja znalazła się na liście laureatów. Za portal internetowy na rzecz kampanii Mazury Cud Natury otrzymaliśmy I wyróżnienie w kategorii Strona społeczna, co oznacza, że wykonana przez nas strona internetowa nie straciła na jakości.

 

Czytaj więcej na stronie www.webstarfestival.pl

Drugie miejsce w rankingu na najlepszy portal samorządowy

10 maja 2011

W drugim już rankingu na najlepszy portal samorządu organizowanym przez Komputer Świat, wykonany przez nas serwis internetowy zajął drugie miejsce. O portalu pisano na lokalnych serwisach internetowych, między innymi w Wiadomościach Ogólnopolskich oraz Życiu Olsztyna.

Władze miasta Olsztyn wielokrotnie wracały do współpracy z nami. Realizowaliśmy wspólnie wiele projektów, z przebiegu których obie strony były zawsze zadowolone. Od podjęcia pierwszej współpracy lista naszych Realizacji znacznie wzbogaciła się w projekty dla urzędów.

 

Czytaj więcej na stronie www.wo24.pl

Webstar za stronę internetową na rzecz kampanii Mazury Cud Natury

9 grudnia 2010

Zostali ogłoszeni laureaci VI edycji konkursu na Stronę Roku. Wdrożenie firmy Nettom zostało wyróżnione w konkursie promującym najlepsze polskie strony www oraz reklamy internetowe - Webstar Festival. Strona wykonana na rzecz kampanii Mazury Cud Natury zajęła 3 miejsce w kategorii Webdesign oraz 2 miejsce w kategorii Strona roku 2010: Podróże i Turystyka.

Ocenie podlegają zawartość, funkcjonalność, wygląd graficzny, struktura i nawigacja, innowacyjność oraz prezencja wizerunkowa, tym bardziej wyróżnienia te są dla nas ważną nagrodą za naszą pracę.

 

Zobacz więcej na stronach Webstar Creative 2010 i Strona Roku 2010

Nagroda Komputer Świat za portal Urzędu Miasta Olsztyn

21 maja 2010

"Serdecznie Państwu gratuluję! Uwagi z kolejnych zestawów już przekładamy na działanie. Bez Państwa Firmy pewnie nie udałoby się nam zdobyć uznania fachowców. Dlatego serdecznie dziękuję za miłą współpracę i liczę na dalsze wspólne sukcesy." - napisali do nas z Urzędu Miasta w Olsztynie, po ogłoszeniu wyników na najlepszy internetowy portal samorządowy.

Zaprojektowany i zaprogramowany przez zespół Nettom portal Urzędu Miasta Olsztyn, dwutygodnik "Komputer Świat" uznał najlepszym serwisem przyjaznym dla internauty roku 2010.

Portal internetowy Urzędu Miasta w Olsztynie został najwyżej oceniony spośród 18. portali samorządów miast wojewódzkich. Funkcjonujący pod adresem www.olsztyn.eu serwis uzyskał ocenę 5.34 w sześciostopniowej skali ocen.

Informacja o tej nagrodzie nie przeszła bez echa. W największych regionalnych portalach internetowych od razu pojawiły się artykuły opisujące wyróżnienie. O nagrodzie można przeczytać w wiadomościach na olsztyn24.com Portal olsztyn.eu - najlepszy!

Za wykonanie portalu internetowego www.olsztyn.eu otrzymaliśmy oficjalne podziękowania od Prezydenta Miasta Olsztyn.

 

Zobacz więcej na stronach www.olsztyn24.com, www.olsztyn.eu