Skip to main content

Wstęp
Serwis www.nettom.com, zwany w dalszej części dokumentu Serwisem, jest serwisem internetowym prowadzonym przez firmę Nettom z siedzibą w Olsztynie przy Al. Marsz. J. Piłsudskiego 77.

Poniższy dokument stanowi formę porozumienia pomiędzy firmą Nettom a osobami korzystającymi z Serwisu - Użytkownikami.
Odpowiedzialność

Serwis jest bezpłatny i skierowany do osób zainteresowanych współpracą z branży informatycznej.

Firma Nettom posiada odpowiednie zezwolenia na wykorzystywanie prezentowanych w Serwisie danych.
Dane publikowane w Serwisie pochodzą z wiarygodnych  źródeł i według najlepszej wiedzy firmy Nettom mogą być uznane za rzetelne.

Firma Nettom dokłada wszelkich starań, aby dane prezentowane w Serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym, nie może jednak tego w pełni zagwarantować, w związku z czym nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

Przedstawione w Serwisie opisy stanowią wyraz osobistej wiedzy i poglądów ich autorów i nie powinny być interpretowane w żaden inny sposób.

Dane publikowane w Serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Prawa autorskie

Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszystkich danych dostępnych w Serwisie podlegają w szczególności przepisom Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

Wykorzystywanie danych z Serwisu w celach niekomercyjnych odbywać się może po uprzednim powiadomieniu odpowiedniej osoby firmy Nettom.

Wykorzystywanie danych z Serwisu w celach komercyjnych wymaga każdorazowo pisemnej zgody odpowiedniej osoby firmy Nettom.

Ochrona prywatności

Firma Nettom w pełni respektuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych Użytkowników Serwisu. Korzystanie z Serwisu nie wymaga przedstawiania przez Użytkownika jakichkolwiek danych, które pozwalałyby na jego identyfikację. Jedynym wyjątkiem może być formularz kontaktowy lub moduł newsletter, do których przystąpienie jest dobrowolne i nie wpływa w żaden sposób na zasady korzystania z Serwisu.

Dane uzyskane poprzez formularz kontaktowy lub moduł newsletter mają dla firmy Nettom charakter wyłącznie informacyjny, a ich wyniki są wykorzystywane wyłącznie do wewnętrznych potrzeb firmy zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 z dnia 29.10.1997 poz. 833).

Każdy Użytkownik korzystający z Serwisu oświadcza, że zapoznał się z zapisami powyższego dokumentu i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

Wyślij zapytanie lub
zadzwoń: 89 613 33 32

Wypełnij wymagane pola!

Wiadomość została wysłana. Dziękujemy!