Referencje

List referencyjny dot. Systemu online do samodzielnej kompletacji systemów mocowań.

Zastosowane w programie algorytmy umożliwiają szybki dobór odpowiedniego systemu mocowań. Program dobiera system zależnie od rodzaju budynku i dachu, połaci, nachylenia, preferowanych paneli ich liczby oraz sposobu ułożenia. To powoduje znacznie łatwiejsze i szybsze generowanie ofert. Wdrożenie tego narzędzia dla klientów wpłynęło na wzrost konkurencyjności firmy Corab na rynku systemów mocowań paneli fotowoltaicznych. Istotną zaletą stworzonego systemu jest jego dostępność. Umożliwia bowiem uruchomienie programu z dowolnej przeglądarki czy urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu. Oprócz systemu dla instalatorów, zostały również stworzone narzędzia dla Klientów firmy. Na podstawie danych o zapotrzebowaniu na energię elektryczną oraz jej koszt, system wylicza korzyści płynące z instalacji fotowoltaicznej.

Podziękowanie za wdrożenie systemu iSOS (Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń)

Firma Douglas Polska Sp. z o.o. pragnie podziękować za wdrożenie oraz dostosowanie do potrzeb firmy aplikacji internetowej iSOS Internetowy System Obsługi Szkoleń.

(...)

Firma NETTOM przygotowała aplikację z dbałością o szczegóły oraz z dużym naciskiem na przyjazny i intuicyjny interfejs. Produkt, który otrzymaliśmy spełnia wszystkie postawione wymagania pokazując, że firma NETTOM tworzy dopracowane aplikacje. Możemy polecić produkt firmy NETTOM – iSOS Internetowy System Obsługi Szkoleń – jako system godny zaufania oraz usprawniający zarządzanie szkoleniami.

Podziękowanie za wykonanie portalu internetowego na rzecz kampanii Mazury Cud Natury

Profesjonalizm i pełne zaangażowanie firmy Nettom pozwoliły stworzyć portal o najwyższej jakości, niezawodny, funkcjonalny i jednocześnie przyjazny dla użytkownika. Doświadczony zespół pracowników firmy Nettom wykazał się rzetelnością, fachową wiedzą i niebagatelnym doświadczeniem, ostatecznie przekładając te cechy na oprogramowanie pozbawione błędów i niedociągnięć, w pełni odpowiadające naszym potrzebom.

List referencyjny za wykonanie aplikacji mobilnej 7 Cudów Mazur

Firma Nettom zaprogramowała aplikację z dbałością o szczegóły oraz ze szczególnym naciskiem na przyjazny i intuicyjny interfejs. Przy tym zostały zachowane wszystkie założenia projektowe i pełna integralność ze stroną internetową. Produkt, który otrzymaliśmy spełnia wszystkie postawione wymagania pokazując, że firma Nettom tworzy dopracowane aplikacje. Możemy zatem polecić firmę Nettom jako bardzo dobrego specjalistę od rozwiązań mobilnych - godnego zaufania i dającego pewność produktu w pełni odpowiadającego oczekiwaniom klienta.

List referencyjny za wykonanie internetowego systemu ankiet dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Pracownicy firmy Nettom oddali do użytku oprogramowanie rozbudowane i elastyczne, spełniające wszystkie oczekiwania. Na każdym etapie współpracy doświadczyliśmy profesjonalnego podejścia do realizacji zadań i sprawnego rozwiązywania wskazanych przez nas problemów. System zarządzania ankietami został ukończony terminowo i do tej pory działa bezawaryjnie.

Firma Nettom - w naszym przypadku - po raz kolejny potwierdziła swoją wysoką wartość i profesjonalizm. Z takim partnerem do rozwiązań informatycznych mam wrażenie, że nie ma rzeczy niemożliwych

Podziękowania za wykonanie serwisu internetowego Mazury Cud Natury TV

 

Firma Nettom zaprogramowała serwis dopracowany, niezawodny i funkcjonalny. Zespół pracowników firmy Nettom wykazał się fachową wiedzą i dbałością o potrzeby klienta. Wykorzystał najnowsze technologie i rozwiązania, aby ostateczny produkt w pełni odpowiadał wymaganiom projektowym.

Firma Nettom swoimi projektami wielokrotnie już potwierdzała, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Dotychczasową współpracę można określić jednoznacznie jako pomyślną i owocną. Jesteśmy pewni, że nie zakończy się ona na tym projekcie.

List referencyjny z podziękowaniami za portal internetowy Festiwalu Promocji Warmii i Mazur

Dzięki profesjonalnemu podejściu firmy Nettom festiwal otrzymał funkcjonalną stronę internetową. Doceniamy duże zaangażowanie i rzetelność pracowników Nettom podczas tworzenia i szybką reakcję na wszelkie zgłaszane przez nas problemy i zapytania. Mimo krótkiego terminu realizacji, portal został ukończony terminowo, bez błędów i z najwyższą dbałością o szczegóły.

Podziękowanie za wykonanie internetowego serwisu Koncertowe Mazury

Firma Nettom odpowiedzialna za przygotowanie i wdrożenie serwisu, mimo bardzo krótkiego czasu na realizację, zapewniła kampanii finalny produkt o najwyższej jakości. Jednocześnie szybko reagowała na nasze uwagi i była otwarta na wszelkie zmiany w serwisie, nawet w trakcie procesu wdrażania. Pracownicy firmy Nettom wykazali się rzetelnym i profesjonalnym podejściem do problemu dając dowód na to, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.

Podziękowanie za wykonanie strony internetowej w oparciu o system zarządzania treścią TYPO3

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Olsztynie dziękuje firmie NETTOM za profesjonalne wykonanie nowej strony internetowej w oparciu o system zarządzania treścią TYPO3. Dzięki sprawnej współpracy, pełnym zaangażowaniu i otwartości na wszelkie uwagi projekt zakończył się terminowo i z pełnym sukcesem. Nowy system dodatkowo został wzbogacony o niestandardowe moduły newslettera i e-kartek. Ponadto, dzięki pomocy firmy NETTOM została przeprowadzona pełna migracja danych z poprzedniej wersji systemu.

Usługi firmy NETTOM są przydatne wszystkim potrzebującym najnowszych rozwiązań i profesjonalnego podejścia do potrzeb klienta.

Podziękowanie za wykonanie serwisu internetowego dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Szanowni Państwo!

Za nami XX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę 8 stycznia 2012 roku, zbieraliśmy pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Dzięki hojności serc, w Polsce i 16 innych krajach, Fundacja WOŚP zebrała ponad 50 mln zł.

W samym Olsztynie zebrano prawie 370 tys. zł, co oznacza, że udało się pobić ubiegłoroczny rekord o 50 tys. zł. Mam nadzieję, że już wkrótce te pieniądze wrócą do naszego miasta w postaci nowoczesnego sprzętu do ratowania życia dzieci.

Ten sukces jest w znacznej mierze Państwa udziałem! Chciałabym osobiście podziękować Państwu za pomoc okazaną podczas olsztyńskiego finału, serdecznie zapraszam na uroczystość podsumowania XX finału WOŚP w Olsztynie.

 

Podziękowanie dla NETTOM

Dziękujemy też za bycie razem z nami, które po raz dwudziesty tak fantastycznie zabrzmiało i już za chwilę zamieni się w bardzo konkretną pomoc dla polskich szpitali dziecięcych.

List referencyjny za wykonanie serwisu WWW dla Urzędu Miasta w Olsztynie

Urząd Miasta w Olsztynie dziękuję firmie NETTOM za zaprojektowanie oraz wdrożenie zaawansowanego serwisu WWW opartego o system zarządzania treścią TYP03. Podczas realizacji projektu nowego serwisu internetowego Urzędu Miasta firma NETTOM wykazała się profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Podczas tworzenia dodatkowych funkcjonalności i modułów dostosowanych do potrzeb serwisu udowodnili, że posiadają wiedzę dotyczącą najnowszych technologii oraz standardów stosowanych w projektach internetowych i nie tylko. Dzięki szybkiej reakcji na wszelkie uwagi zespołu pracującego nad projektem, proces tworzenia serwisu przebiegł w miłej atmosferze. W wyniku współpracy otrzymaliśmy funkcjonalny serwis internetowy, który pozwala na przekazanie informacji o Urzędzie Miasta, jak i samym Olsztynie szerokiej grupie odbiorców. Dzięki wykorzystaniu intuicyjnego i prostego w obsłudze systemu zarządzania treścią redagowanie tekstów nie jest problemem, a możliwość umieszczania plików multimedialnych wzbogaca stronę.

Serdecznie polecam firmę NETTOM jako profesjonalnych, rzetelnych specjalistów od technologii internetowych.

Podziękowanie za wykonanie serwisu internetowego dla Centrum Innowacji i Transferu Technologii

Uprzejmie dziękuję Panu i całemu zespołowi firmy NETTOM za przygotowanie profesjonalnego serwisu internetowego w ramach projektu pt. „Komercjalizacja wyników badań oraz kreowanie postaw przedsiębiorczych przez UWM w Olsztynie poprzez staże, szkolenia i działania uświadamiające z zakresu przedsiębiorczości akademickiej" realizowanego przez Centrum Innowacji i Transferu Technologii w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Jednocześnie chciałbym pochwalić profesjonalizm i rzetelność wykonania powierzonego zadania, w tym zwłaszcza szybkość reakcji przy każdej potrzebie modyfikacji serwisu. Na uznanie zasługuje także doświadczenie i fachowa znajomość najnowszych standardów i najlepszych praktyk obowiązujących przy tworzeniu nowoczesnych serwisów internetowych. Dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu firmy NETTOM powstała funkcjonalna strona internetowa ww. projektu (www.uwm.edu.pl/pa), która umożliwia nam stałą komunikację z użytkownikami strony.

Z całym przekonaniem mogę polecić firmę NETTOM wszystkim tym, którzy szukają nowoczesnych rozwiązań oraz niezawodnej obsługi w zakresie projektowania i wdrażania serwisów internetowych.

Podziękowanie za wykonanie strony internetowej dla Centrum Polsko-Francuskiego w Olsztynie

W imieniu Centrum Polsko-Francuskiego w Olsztynie, pragnę podziękować firmie NETTOM za zaangażowanie i wysiłek włożony w tworzenie strony internetowej naszej organizacji. Dzięki wdrożeniu systemu CMS TYPO3 oraz przeprowadzeniu szkoleń z zakresu jego obsługi proces aktualizacja treści, które chcemy przekazać odbiorcom został znacznie uproszczony. Zastosowane rozwiązanie pozwala również na wygodne zarządzanie tłumaczeniami tekstów, co jest kluczową funkcjonalnością serwisu internetowego naszego Centrum.

Firma NETTOM wykazała się ogromną wiedzą z zakresu tworzenia stron internetowych opartych o systemy zarządzania treścią. Polecam ich jako kompetentnych doradców i sumiennych współpracowników

List referencyjny za wykonanie systemów i narzędzi internetowych

Warszawa, 27 Marzec 2009

Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego (Partnerstwo) prowadzi projekty mające na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym w Polsce. Internet jest jednym z najważniejszych kanałów komunikacji, za pośrednictwem którego Partnerstwo informuje o swoich działaniach.

Od marca 2007 do dziś Partnerstwo współpracuje z firmą Nettom, która jest rzetelnym i niezawodnym usługodawcą. Po raz pierwszy pracowaliśmy wspólnie nad projektem I Światowy Tydzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (kwiecień 2007), który wymagał szybkiego i profesjonalnego przygotowania interesującej strony internetowej skierowanej do młodych ludzi. Projekt zakończył się sukcesem, również za sprawą narzędzia przygotowanego przez zespół Nettom.

Te dobre doświadczenia sprawiły iż postanowiliśmy podjąć stałą współpracę, zlecając firmie Nettom wykonanie i obsługę serwisu naszego Stowarzyszenia. Jego działanie oparte jest o funkcjonalny i prosty w administrowaniu system CMS, umożliwiający łatwą rozbudowę strony. Posiada on między innymi zintegrowany system newsletterowy, który umożliwia nam stałą komunikację z internautami odwiedzającymi naszą stronę. Chciałbym dodać, iż zespół Nettom bardzo szybko reagował, przy każdej potrzebie modyfikacji serwisu.
Usługi  realizowane przez firmę Nettom z całym przekonaniem mogę polecić wszystkim tym, którzy oczekują nowatorskich rozwiązań oraz otwartej na aktualne potrzeby obsługi.