Skip to main content

English version of guide

Aplikacja „Olsztyn24” pozwala na przeglądanie newsów opublikowanych w serwisie www.olsztyn24.com.

Okno główne aplikacji

Zaraz po załadowaniu, w głównym oknie aplikacji wyświetlana jest lista newsów z serwisu Olsztyn24.com. Pozycje są posortowane według daty publikacji, tak że najnowsze newsy znajdują się na samej górze listy. Każda pozycja na liście posiada tytuł, miniaturkę zdjęcia, datę publikacji i krótki opis. Kliknięcie w pozycję na liście powoduje przejście do widoku rozwinięcia wybranego newsa.

Pasek na dole okna wyświetla aktualnie przeglądaną stronę listy oraz pozwala na nawigację pomiędzy poprzednią i następną stroną.

Kliknięcie w logo Olsztyn24.com w lewym górnym rogu okna powoduje przejście do pierwszej strony listy i najnowszych newsów.

Widok wybranego newsa

Po kliknięciu w wybraną pozycję w głównym oknie aplikacji, użytkownik zostaje przeniesiony do rozwinięcia wybranego newsa. Dostępna jest tutaj pełna treść newsa, a podwójne kliknięcie w zdjęcie powoduje jego powiększenie do rozmiaru całego ekranu.

Kliknięcie w logo Olsztyn24.com w lewym dolnym rogu okna lub przycisku Wstecz powoduje powrót do głównego okna aplikacji z listą newsów.

Wyślij zapytanie lub
zadzwoń: 89 613 33 32

Wypełnij wymagane pola!

Wiadomość została wysłana. Dziękujemy!