W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy 1 osoby na stanowisko :
Grafika komputerowego

Miejsce wykonywania pracy:
Olsztyn, ul. Obitza 3

Twoimi zadaniami będą:
- realizacja postawionych celów
- twórcze rozwiązywanie problemów graficznych według najlepszych praktyk
- ustalanie wspólnie z zespołem strategii rozwiązywania problemów
- raportowanie twoich postępów

Wymagania
- talent;
- dobra znajomość programu Adobe Photoshop;
- wysoka kultura osobista;
- pracowitość, sumienność;
- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- prace nad innowacyjnymi projektami wraz z zespołem analityków i programistów;
- praca dla największych koncernów świata;
- możliwość pracy w młodym, dynamicznym zespole, w świetnej atmosferze;
- możliwość rozwoju umiejętności wśród najlepszych;
- satysfakcjonujące wynagrodzenie.

Zapoznaj się również z przebiegiem rekrutacji pracowników w naszej firmie.

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny proszę przesyłać na adres email praca@nettom.com z dołączona zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Tylko kandydatury wysyłane za pomocą e-maili będą rozpatrywane.