Oferty pracy

Szukasz pracy na stanowisku, dla którego aktualnie nie jest prowadzona rekrutacja? Napisz do nas i wyślij swoje CV - może jeszcze nie wiemy, że to Ciebie właśnie potrzebujemy.

Nie masz doświadczenia w pracy na stanowiskach, dla których przeprowadzana jest rekrutacja? Nie przejmuj się! Dla 90% naszych pracowników jesteśmy pierwszym (i ostatnim) pracodawcą.

 

Programista PHP/MySQL

W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy aktualnie rekrutację na stanowisko Programista PHP/MySQL. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jeżeli szukasz możliwości rozwoju swoich umiejętności, to praca w naszych zespołach nad innowacyjnymi projektami na pewno Ci w tym pomoże.

Specjalista Public Relations

W chwili obecnej poszukujemy jednej osoby na stanowisko Specjalisty od Public Relations. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy.

Praktyki w Nettom

Jeszcze studiujesz, a już chciałbyś zdobywać doświadczenie w profesjonalnej firmie zajmującej się tworzeniem systemów internetowych i nie tylko? Zgłoś się do nas! Obecnie prowadzimy praktyki z dziedziny programowania, sieci komputerowych, marketingu i reklamy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Praktyk.