Przedstawiciel handlowy IT

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko :

Miejsce wykonywania pracy:

Olsztyn, ul. Obitza 3

Głównymi zadaniami pracownika będą:
- aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów dla usług;
- prezentacja firmy i świadczonych usług do potencjalnych klientów;
- ustalanie wspólnie z zespołem strategii rozwiązywania problemów;
- rozpoznawanie i definiowanie aktualnych potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań IT;
- monitorowanie tendencji rynku i konkurencyjności usług;
- odpowiedzialność za przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych;
- skuteczna realizacja planów sprzedaży i raportowanie wyników.

Wymagania:
- znajomość podstaw technicznych branży IT w zakresie software;
- doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów w branży IT;
- utrzymywanie relacji z klientami po podpisaniu umów;
- znajomość technik sprzedaży i zagadnień procesów sprzedażowych;
- dobra znajomość języka angielskiego, chętnie potwierdzona certyfikatem;
- efektywna, samodzielna organizacja czasu pracy oraz zaangażowanie;
- umiejętność analitycznego myślenia i słuchania;
- dyspozycyjność, wysokie umiejętności prezentacyjne i komunikacyjne;
- praktyczna znajomość pakiet MS Office;
- wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja.

Oferujemy:
- prace nad innowacyjnymi projektami;
- kontakty z zagranicznymi klientami;
- możliwość pracy w młodym zespole, w dobrej atmosferze;
- możliwość rozwoju umiejętności wśród najlepszych;
- satysfakcjonujące wynagrodzenie.

Wymagania dodatkowe:
- biegłe posługiwanie się urządzenia mobilnymi ( smartphone, tablety);
- zmysł estetyczny, doskonała organizacja , samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu.

Ofertujemy:
- stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z wieloletnim doświadczeniem;
- ciekawą i samodzielną pracę przy projektach z branży IT;
- szanse na podnoszenie i rozwijanie kwalifikacji zawodowych;
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników i realizacji planów sprzedaży;
- niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;
- dla najlepszych praca na czas nieokreślony;

UWAGA :
nie masz doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku? Zapraszamy!
Dla 90% naszych pracowników jesteśmy pierwszym i jedynym pracodawcą.

Zapoznaj się również z przebiegiem rekrutacji pracowników w naszej firmie.

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny proszę przesyłać na adres email praca@nettom.com z dołączona zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Tylko kandydatury wysyłane za pomocą e-maili będą rozpatrywane.