Zupełnie nowa witryna internetowa www.nettom.com

Właśnie uruchomiliśmy nową wersję strony firmowej www.nettom.com. Tym razem zmiany objęły większy obszar serwisu.

Dział kreatywny zaprojektował od podstaw szatę graficzną, a następnie zajął się przygotowywaniem zdjęć, schematów, ikon i grafik do jej wypełnienia. Z ponad 500 zrobionych zdjęć wybraliśmy jedynie 34, które trafiły do nowego serwisu i można je zobaczyć na podstronach działu „O nas”. W pracy pomogła nam komora bezcieniowa, dzięki której wykonaliśmy zdjęcia dokładnie takie jakich potrzebowaliśmy. Poza tym przygotowano również prawie 60 ikon i piktogramów oraz niemal 300 nowych zrzutów ekranów do produktów znajdujących się w Ofercie i do nowododanych projektów w Realizacjach.

Programiści przeprogramowali cały front witryny oraz dostosowali panel administracyjny do nowych funkcjonalności. Szczegółowe opisy części projektów zostały wzbogacone o ich mapy, które pomagają zobrazować poszczególne moduły wdrożonych systemów internetowych.

Po zakończeniu prac nad rozbudową części administracyjnej nowego serwisu, rozpoczęliśmy wprowadzanie treści. Napisaliśmy kilkanaście nowy tekstów na stronę, ale przede wszystkim dodaliśmy opisy ostatnio zakończonych projektów. Był to najtrudniejszy, bo najbardziej pracochłonny element pracy przed publikacją strony. Po wprowadzeniu wszystkich tekstów i zrzutów ekranów okazało się, że nasze portfolio rozszerzyło się o 154 projekty.

Zachęcamy do odkrywania nowych elementów i funkcjonalności serwisu – może któryś przeniesiemy do Waszego systemu?