Specjalista Public Relations

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy 1 osoby na stanowisko :

Miejsce wykonywania pracy:
Olsztyn, ul. Obitza 3

Twoimi zadaniami będą:
- realizacja postawionych celów;
- ustalanie wspólnie z zespołem strategii firm grupy NETTOM;
- raportowanie twoich postępów.

Wymagania:
- umiejętność bardzo dobrego posługiwania się językiem polskim;
- umiejętność redagowania tekstów informacyjnych;
- umiejętność wyszukiwania i pozyskiwania informacji;
- komunikatywność;
- wysoka kultura osobista;
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
- umiejętność pracy w warunkach stresowych/pod presją czasu;
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy :
- prace nad innowacyjnymi projektami;
- kontakty z zagranicznymi klientami;
- możliwość pracy w młodym zespole, w dobrej atmosferze;
- możliwość rozwoju umiejętności wśród najlepszych;
- satysfakcjonujące wynagrodzenie.

UWAGA :
nie masz doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku?
Zapraszamy !
Dla 90% naszych pracowników jesteśmy pierwszym i jedynym pracodawcą.

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny proszę przesyłać na adres email praca@nettom.com z dołączona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
!!!Tylko kandydatury wysyłane za pomocą e-maili będą rozpatrywane.