Programista/Programistka PHP/MySQL

NETTOM specjalizuje się w e-Commerce, narzędziach marketingowych, CRM, ERP.
W związku z rozwojem poszukujemy specjalistów na stanowisko Programista PHP/MySQL.
Naszym atutem są duże projekty i praca dla zagranicznych klientów.
Podczas wielu lat doświadczeń wypracowaliśmy własne know-how i standardy pracy.
Przekonaj się sam, dołącz do nas, w Olsztynie może być stabilnie i interesująco !
Miejsce wykonywania pracy: Olsztyn, ul. Obitza 3 (600 m od wydziału informatycznego UWM)

 Zadania:

  • Tworzenie i implementacja aplikacji webowych;
  • Rozwój systemów informatycznych;
  • Wsparcie i uczestnictwo w etapach testów, wdrożenia i utrzymania.

Wymagany profil:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych oraz budowaniu stron internetowych w RWD;
  • Umiejętność programowania w PHP, HTML, CSS, Javascript;
  • Praktyczna znajomość MYSQL w wersji 5;
  • Znajomość technologii takich jak: jquery, GIT, Bootstrap;
  • Podstawowa umiejętność programowania przy użyciu frameworka Symfony 2 lub Zend 2;
  • Umiejętność tworzenia przejrzystego kodu i czytelnej dokumentacji;
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na posługiwanie się dokumentacją techniczną;
  • Zdolność analitycznego myślenia;
  • Sumienność, komunikatywność oraz dobra organizacja pracy własnej.

Nice to have:

  • Znajomość wzorców projektowych;
  • Znajomość zwinnych metod programowania Scrum/Agile;
  • Znajomość Javy, Angular.JS, Node.JS;
  • Znajomość systemów kontroli wersji (Git, SVN);
  • Aktywność i zainteresowania pozazawodowe.

Oferujemy:

  • Współpracę długofalową, bezpośrednią (nie outsourcing), elastyczne formy zatrudnienia;
  • Pracę w zespole doświadczonych programistów, nad innowacyjnymi projektami dla realnych, rynkowych klientów;
  • Pracę przy projektach na rozwojowym frameworku Symfony 2/Symfony 3;
  • Najlepsze rozwiązania logiczne i techniczne : GIT, zewnętrzne serwery developerskie LINUX;
  • Kartę Multisport;;
  • Korzystną lokalizację, niezależnie klimatyzowane biuro, open space, bezproblemowy parking, miejsce na rowery;
  • Dla chętnych dofinansowanie do szkoleń i certyfikatów;
  • Pizza Day; Owoce; Słodycze; Lody;
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań;
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, umiejętności, samodzielności i formy zatrudnienia.

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny proszę przesyłać na adres email praca@nettom.com z dołączona zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Tylko kandydatury wysyłane za pomocą e-maili będą rozpatrywane.